Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

Zakłady sportowe Unibet.com

Spośród internetowych zakładów bukmacherskich firma Unibet.com ostatnimi czasy zyskuje na popularności, w Polsce jest jedną z najpopularniejszych firm tego typu. Góruje nad innymi głównie dzięki przejrzystości oraz niezawodności swoich stron internetowych. Niestety można zauważyć również pewne negatywy, np. zdecydowanie wyższe opłaty przy wypłacaniu niższych wygranych.

Unibet.com długoterminowo oferuje swoim klientom bonus po dokonaniu pierwszej wpłaty. Po pomyślnej aktywacji konta użytkownika w walucie EURO oraz dokonaniu pierwszej wpłaty w minimalnej kwocie 20 EURO, firma Unibet.com daje użytkownikowi w prezencie dodatkowych 20 EURO.

Oferta zakładów bukmacherskich wraz z serwisem klienta jest dostępna w polskiej wersji językowej. Na stronie internetowej firmy znajduje się również zakładka zawierająca najczęściej zadawane pytania, w której klient ma możliwość znalezienia odpowiedzi na nurtujące go pytania. Konto użytkownika może być prowadzone w walucie EURO, dostępne jest również konto złotówkowe, którego jednak nie obejmuje bonus przy pierwszej wpłacie. Dużym plusem systemu firmy jest bardzo szybka aktualizacja konta użytkownika, wygrana zostaje zaksięgowana na koncie natychmiast po zakończeniu danego spotkania sportowego.

Zakłady bukmacherskie Unibet.com nie zapominają również o miłośnikach zdrapek. W ofercie firmy znajdują się zdrapki Trixxx. Wygrana może wynieść nawet 100 000 EURO! Ponadto niektórych mogą zainteresować tzw. zakłady live czyli typowanie na żywo podczas trwania spotkań sportowych.

Siedziba firmy Unibet.com znajduje się na Malcie.

Plusy zakładów w Unibet.com

  • oferta w języku polskim
  • wpłaty i wypłaty mogą się odbywać za pośrednictwem konta prowadzonego w koronach
  • urozmaicona oferta meczów piłkarskich i hokejowych
  • specjalna oferta zakładów rozgrywek skandynawskich

Minusy zakładów w Unibet.com

  • brak możliwości obstawiania polskich niższych klas rozgrywek
  • niezbyt przejrzysta strona internetowa
  • brak telefonicznej obsługi klienta po polsku

Bonusy w Unibet.com

Po pomyślnej aktywacji konta użytkownika w walucie EURO oraz dokonaniu pierwszej wpłaty w minimalnej kwocie 20 EURO, firma Unibet.com daje użytkownikowi w prezencie dodatkowych 20 EURO. Firma proponuje także 100 EUR przy grze w pokera.

Jak się zarejestrować i dostać bonus?

Kliknijcie na poniższy link Chcę obstawiać w Unibet.com, wejdźcie w zakładkę „rejestracja”, gdzie należy zamieścić swoje dane. Bonus znajdzie się na Waszym koncie natychmiast po tym, jak na konto firmy wpłynie Wasz pierwszy wkład.

Chcę obstawiać w Unibet.com!


Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!