Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

Zakłady sportowe Totolotek.pl

Totolotek to historia zakładów sportowych w Polsce. Jedyna państwowa firma, która miała odwieczną koncesję na prowadzenie gier liczbowych i zakładów w czasach PRL, nadal świetnie sobie radzi również po obaleniu komunizmu. Nie ma co ukrywać, że gdy ktoś powie w naszym kraju "wygrana losowa" to myśli właśnie o wygranej w Totolotku. W chwili obecnej firma Totolotek S.A. prowadzi kilka gier dla swoich klientów. Jedną z nich jest Toto-mix. To właśnie w punktach bukmacherskich naziemnych o nazwie Toto-mix można obstawiac różne dyscypliny sportowe. Od 2008 roku firma uruchomiła jednak także możliwość obstawiania poprzez Internet. Tym samym stała sie pierwszym, polskim bukmacherem, który działa w Internecie. I to z polską licencją.

Totolotek to przede wszystkim bezpieczeństwo zakładów poparte wieloletnią tradycją. Z pewnością, gdyby każdy Polak miał zaryzykować swoje pieniądze i wpłacić je do bukmachera, to większość kierując się bezpieczeństwem i renomą firmy, postanowiłby powierzyć swoje pieniądze właśnie Totolotkowi.

Totolotek oprócz zakładów bukmacherskich (Toto-mix) organizuje trzy inne rodzaje gry:

W grach Toto-Liga i Toto-gol istnieje możliwość kumulacji, dzięki czemu wygrane mogą osiągnąć nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych (w Lotto kumulacje są rzędu milionów złotych).

Toto-liga to zakłady piłkarskie polegające na wytypowaniu przez uczestnika 13 meczów piłkarskich. co tydzień można typować Ligę Polską i Ligę Angielską. Firma w każdym tygodniu proponuje także trzeci zestaw 13 par piłkarskich z różnych lig, bądź też meczy międzypaństwowych.

W Toto-Gol gracz ma za zadanie wytypować dokładne wyniki 6 spotkań przedstawionych przez spółkę.

Zakłady przyjmowane są w ponad 450 punktach w Polsce. Sieć jest stale rozbudowywana o nowe lokalizacje. Toto-mix wprowadził również możliwość tworzenia kuponów za pośrednictwem Internetu. Rejestracja na stronie wymaga jednak udania się do lokalnego punktu Toto-mix.

Plusy zakładów w Totolotek.pl

  • Polska koncesja
  • Stabilna i uznana firma
  • Bezpieczeństwo
  • Ciekawa oferta zakładów
  • Gry: Toto-Liga i Toto-Gol
  • Możliwość obstawiania w Internecie

Minusy zakładów w Totolotek.pl

  • Utrudniona rejestracja w Internecie
  • Nieco niższe kursy

Bonusy w Totolotek.pl

Na dzień dzisiejszy Totolek.pl nie oferuje żadnych bonusów.

Jak mogę się zarejestrować?

Kliknij na link Totolek.pl i zarejestruj się. Wybierz metodę wpłatu i wpłać pieniądze na swoje konto a potem obstawiaj jak mistrz!

Chcę obstawiać w Totolotek.pl!


Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!