Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Fortuna to jeden z najbardziej znanych i solidnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Swoim klientom już od wielu lat oferuje szeroką sieć oddziałów, jak również internetowe obstawianie z domowego zacisza.

Fortuna może poszczycić się świetnym pod względem graficznym jak i intucyjnym projektem strony internetowej, a także szeroką ofertą zakładów.

Fortuna oprócz tradycyjnych zakładów w punktach bukmacherskich, których działa kilkaset, oferuje również obstawianie przez internet. Rejestracja na stronach Fortuny jest bardzo łatwa, wręcz intuicyjna. Na stronie internetowej efortuna.pl należy kliknąć na napis "Rejestracja" i wypełnić wymagane dane osobowe. Ze względów prawnych należy dołączyć do formularza rejestracyjnego również skan lub fotografię swojego dowodu osobistego. Dowód można sfotografować nawet za pomocą telefonu komórkowego, ale wszystkie ważne dane muszą być czytelne. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego na e-mail, który został podany podczas rejestracji otrzymasz link. Poprzez kliknięcie na link potwierdzisz rejestrację.

Rejestrując się automatycznie stajesz się członkiem programu lojalnościowego FORTUNA klub plus. Za obstawianie gromadzisz punkty, które następnie możesz wykorzystać na zakup gadżetów Fortuny.

Pieniądze na swoje konto możesz wpłaić tylko z konta podanego podczas rejestracji! Pieniądze na Twoim koncie mogą być zaksięgowane już po 5 minutach, gdy skorzystasz z przelewu internetowego. Klasyczny, przelew bankowy trwa z reguły około 3 dni roboczych.Poprzez przelew bankowy odbywa się również wypłacanie Twoich wygranych. Wypłacanie odbywa się w każdym dniu roboczym o godzinie 12.00.

Możesz wpłacać i wypłacać tylko kwoty przeznaczone do obstawiania. Jeżeli zdecydujesz się na wypłacenie ze swojego konta pieniędzy, które jeszcze nie zostały obstawione lub nie zostały uzyskane poprzez wygraną - wypłata zostanie obciążona 3% opłatą.

W Fortunie możesz obstawiać wszystkie możliwe sporty - począwszy od piłki nożnej, tenisa i hokeja aż po curling, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, żużel, f1 czy snooker. W ofercie znajdują się również zakłady live, tj. obstawianie już rozpoczętego spotkania.

Plusy zakładu Fortuna

  • nie tylko wirtualne zakłady bukmacherskie, ale również punkty sprzedaży
  • wpłaty i wypłaty bez opłat
  • szeroka oferta kursów
  • atrakcyjny i intuicyjny design stron internetowych
  • obstawianie live

Minusy zakładu Fortuna

  • opłata manipulacyjna przy każdym zakładzie 5%
  • ograniczenie wpłat i wypłat

Bonusy zakładu Fortuna

Bonus dla nowych graczy. Wykonaj przelew w terminie 10dni od daty rejestracji, a po spełnieniu warunków opisanych w regulaminie bonusu, podwojona zostanie jego wartość. Maksymalna kwota bonusu wynosi 500 zł.

Chcę obstawiać na efortuna.pl!


Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!