Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

Zakład bukmacherski Eurobet.com

Eurobet Sports Eurobet to jedna z największych na świecie i najdłużej działających firm bukmacherskich. Coral Eurobet powstała w 1926 roku. Zatrudnia ona ponad 20 tysięcy pracowników. Posiada klientów w ponad 100 krajach. Niestety, do dnia dzisiejszego nie wkroczyła ona oficjalnie na rynek polski. Dlatego też Polacy grający na stronie eurobet.com do tej pory nie doczekali się polskiej wersji językowej (strona działa w 16 językach).

Mimo braku przetłumaczonej strony na nasz ojczysty język, nie sądzę aby ktokolwiek miał problemy z zarejestrowaniem się. Nie ma także problemu ze skorzystaniem z "powitalnego" bonusu wynoszącego 50% wpłacanej kwoty - maksymalnie do 10 euro.

Eurobet posiada bardzo bogatą ofertę zakładów różnych dyscyplin sportowych. Oprócz najpopularniejszych dyscyplin takich jak piłka nożna, koszkówka, siatkówka klienci Eurobet mogą typować między innymi wyniki boksu, darta, meczy żużlowych a nawet krykieta i wyścigów konnych.

Istnieje także możliwość typowania wyników spotkań "na żywo".

Bukmacher oprócz zakładów sportowych oferuje także granie w Kasynie, w Pokera, a nawet w Lotto.

Niewątpliwym atutem tej firmy bukmacherskiej jest możliwość wpłaty pieniędzy na wiele sposobów. System Eurobetu przyjmuje wpłaty między innymi kartami Visa, Mastercard, Maestro oraz poprzez Moneybookers, Neteller czy też przelew bankowy.

Firma Coral Eurobet zarejestrowana jest na Wyspach Brytyjskich, gdzie też można znaleźć ponad 1200 punktów bukmacherskich działających pod szyldem "Coral".

Plusy zakładów w Eurobet.com

  • Bogata oferta zakładów
  • Możliwość obstawiania "na żywo"
  • Wiele sposobów wpłat pieniędzy
  • Bezproblemowe wypłaty gotówki

Minusy zakładów w Eurobet.com

  • Brak strony w języku polskim
  • Brak obsługi klienta w języku polskim

Bonusy zakładu Eurobet.com

Nowi użytkownicy przy pierwszej wpłacie dostają dodatkowo 50% swojego depozytu do maksymalnej kwoty 10 euro.

Jak się zarejestrować i zyskać bonus?

Kliknij na link "Chcę obstawiać u Eurobet.com" i zarejestruj się. Wybierz metodę wpłatu i wpłać pieniądze na swoje konto zakładu.

Chcę obstawiać u Eurobet.com i otrzymać bonus!


Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!