bet365

Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

Zakłady bukmacherskie bet365.com

Bet365.com jest brytyjską firmą oferującą internetowe zakłady bukmacherskie, mającą więcej niż 2 miliony klientów i działającą na terenie 140 państw, jak również i w Polsce. Szeroka działalność firmy jest gwarancją jej niezawodności.

W chwili obecnej klienci mają do dyspozycji założenie konta w wielu walutach, włącznie z aktywacją konta złotówkowego. Minimalna stawka na zakład wynosi 1 zł.

Oferta spotkań sportowych dostępnych na stronach bet365.com jest bardzo szeroka. Oprócz tradycyjnych dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie czy tenis, użytkownicy mają do wyboru również polo wodne, wyścigi konne, rugby i inne sporty. Dużym plusem jest dostępność strony oraz serwisu klienta w polskiej wersji językowej. Strona internetowa jest również dostępna między innymi w języku niemieckim, angielskim, czeskim i słowackim.

Istnieje kilka sposobów dokonywania wpłat na konto użytkownika: przelew bankowy, karta płatnicza, portfel internetowy. Wpłaty pieniężne są darmowe (Użytkownik płaci tylko opłatę bankową za dokonanie przelewu.) Jeżeli klient korzysta z karty Visa, MasterCard, Maestro lub Visa Electron minimalna wpłata pieniężna wynosi 60zł. Przy wpłacie przelewem minimalny wkład wynosi 600zł., wykorzystując serwis Moneybookers klient może jednorazowo przesłać minimalnie 6zł. Wypłacanie wygranej opiera się na takim samym systemie. Jeżeli użytkownik wypłaca wygraną za pomocą przelewu bankowego, ma do dyspozycji jeden darmowy przelew w miesiącu. Jeżeli wypłacanie odbywa się za pomocą karty lub internetowego portfela nie nalicza się żadnych opłat manipulacyjnych, a ilość operacji nie jest ograniczona. Przy wypłacaniu kartą minimalna kwota wynosi 30zł., przy wykorzystaniu przelewu bankowego minimalna kwota wynosi 450zł.

Plusy zakładów bukmacherskich bet365.com

  • Bonus
  • Wpłaty za pomocą karty kredytowej, z konta bankowego oraz internetowego portfela
  • Szeroka oferta kursów
  • Doskonała oferta „zakładów live“ oraz filmików video. (Uważana za najlepszą dostępną online.)
  • Możliwość dokonania niższych wpłat za pomocą karty lub przez serwis Moneybookers.
  • Strony internetowe oraz serwis klienta dostępny w polskiej wersji językowej.

Minusy zakładów bukmacherskich bet365.com

  • Możliwość dokonania zaledwie jednego przelewu wychodzącego w ciągu miesiąca.
  • Wysoki limit wypłaty na konto bankowe

Bonusy zakładów bukmacherskich bet365.com

Przy wpłacie pieniędzy na konto, użytkownik otrzymuje od firmy bonus 100% wkładu o maksymalnej wartości 100 EURO lub ekwiwalent w innej walucie. Przed dokonaniem wypłaty użytkownik jest zobowiązany do obrócenia bonusem w zakładach sportowych przy minimalnym kursie 1,5.

Jak dokonać rejestracji i uzyskać bonus?

Należy kliknąć na znajdujący się poniżej link „Chcę zagrać na bet365.com.“, po czym dokonać rejestracji, wybrać formę płatności a następnie wpłacić pieniądze na utworzone konto. Firma bet365.com prześle na konto użytkownika bonus w wysokości pierwszej wpłaty dokonanej przez użytkownika, max. wysokość bonusu wynosi 100 EURO.

Chcę zagrać na bet365.com oraz uzyskać bonus!


Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!