bet365

Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Aktualności

Bonusy

TOP bukmacherzy internetowi

Słowniczek pojęć

Linki

NHL: Atak Rekinów z San Jose

San Jose Sharks wykazują się szczególnie zajadłym atakiem z początku obecnego sezonu. Jej najnowszym przejawem są cztery bramki Tomasa Hertla w meczu z New York Rangers. Nie błyszczy tylko on jeden, a Sharks wyrastają na faworyta sezonu.

Zespół Sharks, który ostatnie playoffy zakończył na półfinałach Konferencji Zachodniej. W trakcie przerwy między sezonami, zespół przeszedł znaczną przebudowę.

Do składu na ten sezon włączono m. in. napastników Tomasa Hertla (19 l.) oraz Matthew Nieto (20 l.). W ostatnim starciu z New York Ranger, obaj zaliczyli bardzo mocny występ. Nieto zdobył gola i dołożył 2 asysty, ale to Herlt skradł mecz, zdobywając aż 4 bramki.

W sumie, w ciągu trzech pierwszych spotkań, zanotował on 6 goli i asystę. Jego ostatni wyczyn przebił nawet hat-trick doświadczonego Jussiego Jokiena, napastnika Pittsburgh Penguins. Herlt to jednak tylko jeden z elementów rosnącego w siłę zespołu, obecnie uważanego przez zakłady bukmacherskie za murowanego kandydata do playoffów, a może nawet do finałowej walki o Stanley Cup.

Nieto gra obecnie na trzeciej linii ataku Sharks, wraz z Joe Pavelskim i Tommy'm Wingelsem. Z kolei Herlt gra na pierwszej linii, wraz z Joe Thorntonem i Brentem Burnsem, przechrzczonym przez trenera Todda McLelleana z obrońcy na napastnika.

Masywna pierwsza linia jak na razie okazuje się prawdziwym walcem w starciu z rywalami, a Sharks prezentują się bardzo groźnie. W wygranym 9:2 starciu z Rangers, aż 15 zawodników drużyny zanotowało przynajmniej 1 asystę lub gola.

W kontekście rywalizacji w Western Conference, bukmacherskie zakłady sportowe plasują Sharks w ścisłej czołówce. Najpoważniejszymi rywalami mogą być Vancouver Canucks i Chicago Blackhawks, ale bez zwartej obrony (a z tym oba zespoły mają problemy), może im być ciężko przeciwstawić się Rekinom.


Servis: Dodaj do ulubionych | Wydrukuj | BONUSY!